Poszukujemy


Poszukujemy do naszej bazy ofert nieruchomości komercyjnych- lokali, magazynów, biur, gruntów, obiektów w szerokim tych słów znaczeniu. Jeżeli posiadacie Państwo podobne nieruchomości i chcecie je wynająć lub sprzedać to trafiliście na właściwy adres. Zajmujemy się tym rynkiem od 1996 roku i wiemy jak to robić, by Wasze nieruchomości skutecznie zaprezentować potencjalnym nabywcom. Wystarczy skontaktować się z nami przedstawić czym dysponujecie i podpisać kontrakt na sprzedaż lub wynajem, resztę pozostawcie nam. Przyjedziemy, zapoznamy się ze szczegółami, doradzimy najlepszą cenę sprzedaży lub wynajmu. Po rozpoczęciu współpracy będziemy Was na bieżąco informować o efektach naszej pracy.

Poszukujesz nieruchomości komercyjnej dla swoich potrzeb biznesowych? Nie masz czasu by się tym zająć więc zleć to nam. Gwarantujemy profesjonalną i pełną obsługę. Zapewniamy właściwe i skuteczne przeprowadzenie procesu poszukiwania nieruchomości według Twoich założeń z uwzględnieniem ewentualnych korekt. Z nami unikniesz pomyłek, nawet tych nieprzewidzianych kontraktem. Podpisz z nami kontrakt na wyszukanie nieruchomości i to wszystko. Zaoszczędzisz swój cenny czas i unikniesz ewentualnych pomyłek. Zapewniamy komfort naszej współpracy poprzez wyszukanie właściwie dobrane ofert, które będziemy Tobie dostarczali tak długo aż Twoje oczekiwania zostaną całkowicie spełnione.

DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY lokalu handlowego typu "Biedronka" "Rossmann" w samodzielnym obiekcie. WARUNKI: dobra lokalizacja w Trójmieście oraz okolicach, ewentualnie cała Polska z aktualną długoterminową umową, o b.dobrym nasileniu ruchu  pieszego, prawidłową stopą zwrotu.  ZAKUP. Pisz podając w zgłoszeniu "dot. Nr 1"

POSZUKUJEMY DZIAŁEK POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ WARUNKI: teren Trójmiasta i jego dzielnic, wielkość działek minimum 5 000 m2 i dobre warunki zabudowy spełniające normatywy tzw. PUM. Pisz podając w zgłoszeniu "dot. Nr 2"

K O N T A K T  do  N A S