Nasza historia na rynku komercyjnym.

Swoją działalność datujemy od czerwca 1996 roku.

Naszą pracę zaczęliśmy poszukując właścicieli nieruchomości komercyjnych, którzy chcieliby powierzyć nam swoje biura, magazyny, lokale, grunty czy obiekty. W okresie trwania naszej pracy na rynku komercyjnym swoje nieruchomości powierzyły nam firmy takie jak; TECHAKO z Gdańska - której to firmie sprzedaliśmy ich zakład produkcyjny, KLOSE MEBLE Sp. z o.o. z Nowego nad Wisłą -  dla której to firmy znaleźliśmy długoletniego najemcę na 6000 m2 powierzchni magazynowej, HOSSA S.A. z Gdyni - dla której znaleźliśmy najemcę na powierzchnię biurową o metrażu 1300 m2.,  CENTRUM MAGAZYNOWE HUTNICZA z Gdyni - która to firma za naszym pośrednictwem wynajęła mi. około 2000 m2 powierzchni magazynowej. KUSSAKOSKI POLSKA z Gdyni – kupił grunt w Gdańsku pod nową składnicę złomu,  KONSORCJUM STALI z Warszawy S.A. która to firma za naszym pośrednictwem sprzedała grunt komercyjny w Gdańsku o powierzchni 1,2 ha. NOMOS z Gdańska - za naszym pośrednictwem wynajęła trzy duże lokale pod gastronomię na Gdańskiej Starówce. Firmie AS INVEST Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego wynajęliśmy lokal na aptekę, firmie NAJEM z Sopotu wynajmowaliśmy ich powierzchnie biurowe w Sopocie. Firma ELBES Sp. z o.o. z Gdyni wynajęła za naszym pośrednictwem ponad dwustu metrowy lokal gastronomiczny. Klientowi prywatnemu wynajęliśmy wyjątkową zabytkową nieruchomość - Lipuski młyn w Lipuszu. Prywatny przedsiębiorca – dla którego wynajęliśmy lokal użytkowy  dla POCZTY POLSKIEJ S.A. Firma AS INVEST Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego – dla której znaleźliśmy kupca na lokal użytkowy w Wejherowie. ELEKTROSKANDIA Sp. z o.o. z Poznania – której sprzedaliśmy magazyn o powierzchni 3100 m² w Gdańsku.  HORMANN POLSKA Sp. z  o.o. dla którego wyszukaliśmy magazyn o powierzchni 2000 m² w Pruszczu Gdańskim. EURONORD ENTERPRISE LTD Sp. z o.o. – wynajęli powierzchnie produkcyjno – magazynowe o powierzchni 2000 m² w Gdańsku. BYWATER POLAND HOLDINGS Sp. z o.o. z Warszawy – z którą podpisaliśmy umowę na komercjalizację biurowca w Gdyni,  Były też zrealizowane kontrakty dla: Regus Polska z Gdańska, Agencja Rozwoju Gdyni, Alianz Biznes Sp. o.o., Schleker Sp. z o.o., Atlas Polska Sp. z o.o., DDS Poland Sp. z o.o., Delta Optical Sp. z o.o., Andersen Consulting z Warszawy, Elektrotim Sp. z o.o., Fagrotex Sp. z o.o, Finamo S.A., G4S Securiti, GE General International S.A. O/Warszawa, Germanos–Play, Green Way Sp. z o.o.,  Inter-Team Sp. z o.o. i inni.

Były również firmy, którzy zleciły nam poszukiwania nieruchomości pod ich potrzeby. Główną grupą w okresie rozwoju polskiej bankowości były banki poszukujące lokali użytkowych na swoje nowe placówki w Trójmieście – były to mi.: Bank PeKaO S.A., Kredyt Bank S.A., Lukas Bank S.A., Eurobank Polska S.A., Alior Bank S.A., Getin Bank S.A., Bank PBH S.A., Fortis Bank S.A., Bank GE Money S.A., Nordea Bank Polska S.A., Bank BOŚ S.A., Bank Citi Handlowy S.A., Bank Meritum S.A., Santander Bank S.A. , DnB Nord Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Wielkopolski Bank Spółdzielczy- NEOBANK, Alior Bank S.S. partner. Ponadto realizowaliśmy z powodzeniem zlecenia od wielu osób  fizycznych, jak i prawnych, a w śród nich Twoja Energia z Gdańska, Imtech Polska sp. z o.o.,  Księgarnie PWN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Morska Agencja Gdynia, Gordon Sp. z o.o. z Bydgoszczy, Suder & Suder części samochodowe,   Pascal - Szkoły Policealne z Gdyni,  PPH Pryzmat - Tmasz Olech, Profex Profile Polska Sp. z o .o.,  Stora Enso Recykling Sp. z o.o., Tec Tec Sp. z o.o., Unilever Polska Sp. z o.o., Wielkopolski dom Finansowy Sp. z o.o.,  Zakłady Mięsne Łuków,  Żabka Polska, Mrgo - dealer Hyundai, Prywatny inwestor z Gdańska kupił duży obiekt w Gdańsku Letniewie. Klient w dziedzinie produkcji i remontu palet wynajął 500 metrowy obiekt w Bojanie, Dan Sebastian salony fryzjerskie oraz wielu innych. Wreszcie wspólnie z Koleżanką z S-A-W sprzedajemy nieruchomość gruntową pod zabudowę wielorodzinną w Gdyni. Trudny, ciekawy temat w efekcie dopięty.

Wykonujemy też opracowania i analizy. Przykładowo dla Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. z Warszawy opracowaliśmy analizę rynku powierzchni biurowej w klasie A+ w mieście Gdyni. Inwestorowi z Gdańska opracowaliśmy kompleksową analizę opłacalności zakupu magazynu, który w efekcie naszego opracowania podjął decyzję o jej zakupie.